Váza tvaru zásobnice cubo
kamenina bělavého střepu, malba emaily a zlatem na polevě, kartuše tvaru vějíře s motivy květin čtyř ročních období a medailony ve stylu květiny a ptáci, na víku motiv psíka, Japonsko, Kutani, značeno, 1880 - 1900, výška 25 cm, restaurované vnitřní hrdlo vázy, vlasová trhlina na dně (Su)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Váza tvaru zásobnice cubo
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Rubinohrringe zus. ca. 5,50 ct
- Hans Thiele
- Poststück - Österreich 1850 Nr.2H I auf Stadtbrief in Wien breitrandig,